To'liq nomlanishi:"SMART AGRO - EXPORT" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.01.2018Ro'yxatga olish raqami:562433Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.01.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727237 - Toshkent viloyati, Zangiota tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SMART AGRO - EXPORT" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:06.01.2018Регистрационный номер:562433Дата перерегистрации:06.01.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727237 - Ташкентская область, Зангиатинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления