To'liq nomlanishi:"UNISYSTEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.08.2017Ro'yxatga olish raqami:21175Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.04.2026Ustav kapitalining hajmi:98 500 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:28150 - Podshipniklаr, tishli g`ildirаklаr, tishli uzаtmа vа yuritmаlаrning elementlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UNISYSTEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.08.2017Регистрационный номер:21175Дата перерегистрации:04.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.04.2026Размер уставного фонда:98 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:28150 - Производство подшипников, шестеренок, элементов зубчатых передач и приводовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления