To'liq nomlanishi:"EPA ORIGINAL TOOLS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2017Ro'yxatga olish raqami:547448Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.07.2025Ustav kapitalining hajmi:753 557 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46180 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tovаrlаrning аlohidа turlаri yoki bir guruh tovаrlаr ulgurji sаvdosigа ixtisoslаshgаn аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.10.2017Регистрационный номер:547448Дата перерегистрации:10.10.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.07.2025Размер уставного фонда:753 557 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46180 - Деятельность агентов, специализирующихся на оптовой торговле отдельными видами товаров или группами товаров, не включенными в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления