To'liq nomlanishi:"SAM SIFAT BETON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.01.2022Ro'yxatga olish raqami:1082451Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.08.2022Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:23700 - Toshni kesish, ishlov berish vа pаrdozlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAM SIFAT BETON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.01.2022Регистрационный номер:1082451Дата перерегистрации:14.01.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.08.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23700 - Резка, обработка и отделка камняОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления