To'liq nomlanishi:"AZIA GAZ INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.10.2008Ro'yxatga olish raqami:002033-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.07.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:33179 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn trаnsport uskunаlаrining boshqа turlаrini tа'mirlаsh vа texnik xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AZIA GAZ INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.10.2008Регистрационный номер:002033-07Дата перерегистрации:02.07.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:33179 - Ремонт и техническое обслуживание прочего транспортного оборудования, не включенного в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления