To'liq nomlanishi:"HAPPY LIFE SOLUTIONS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.05.2018Ro'yxatga olish raqami:609640Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:54 185 857 721.20 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:17220 - Xo'jаlik-mаishiy vа sаnitаriya-gigienаgа mo'ljаllаngаn qog`oz buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727415 - Toshkent viloyati, OhangaronSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:161Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327190227110QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:19.05.2018Регистрационный номер:609640Дата перерегистрации:25.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:54 185 857 721.20 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:17220 - Производство бумажных изделий хозяйственно-бытового и санитарно-гигиенического назначенияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327190227110Статус свидетельства НДС: