To'liq nomlanishi:"TURSUNOY OLTIN MEVALARI" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2016Ro'yxatga olish raqami:3324Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727253834 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumani, HaqiqatSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TURSUNOY OLTIN MEVALARI" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:28.07.2016Регистрационный номер:3324Дата перерегистрации:28.07.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727253834 - Ташкентская область, Уртачирчикский район, ХакикатСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления