To'liq nomlanishi:"QO`SHKO`PIR PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.08.2014Ro'yxatga olish raqami:186Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:11.03.2026Ustav kapitalining hajmi:15 410 844 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1733212 - Xorazm viloyati, Qo‘shko‘pir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:333100000717QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:29.08.2014Регистрационный номер:186Дата перерегистрации:08.08.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:11.03.2026Размер уставного фонда:15 410 844 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1733212 - Хорезмская область, Кошкупырский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333100000717Статус свидетельства НДС: