To'liq nomlanishi:"UNIPOLIS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2008Ro'yxatga olish raqami:2053406Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UNIPOLIS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:16.01.2008Регистрационный номер:2053406Дата перерегистрации:24.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010020769Статус свидетельства НДС: