To'liq nomlanishi:"RUSLAN MEDIA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2016Ro'yxatga olish raqami:433Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:62020 - Kompyuter texnologiyalаri sohаsidаgi mаslаhаt xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710224501 - Qashqadaryo viloyati, Qarshi tumani, BeshkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RUSLAN MEDIA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.08.2016Регистрационный номер:433Дата перерегистрации:25.08.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:62020 - Консультационные услуги в области компьютерных технологийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710224501 - Кашкадарьинская область, Каршинский район, БешкентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления