To'liq nomlanishi:"ZALATAYA RIBKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.07.2018Ro'yxatga olish raqami:621847Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.10.2025Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:56100 - Restorаnlаr vа oziq-ovqаt mаhsulotlаri etkаzish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714234 - Namangan viloyati, Uchqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZALATAYA RIBKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.07.2018Регистрационный номер:621847Дата перерегистрации:25.08.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.10.2025Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714234 - Наманганская область, Учкурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления