To'liq nomlanishi:"NOBLE METAL CO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.06.2020Ro'yxatga olish raqami:950386Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.03.2023Ustav kapitalining hajmi:7 651 272 222.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:24440 - Mis ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727419 - Toshkent viloyati, ChirchiqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.06.2020Регистрационный номер:950386Дата перерегистрации:15.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.03.2023Размер уставного фонда:7 651 272 222.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:24440 - Производство медиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления