To'liq nomlanishi:"MASTER PACK" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.03.2015Ro'yxatga olish raqami:01248208Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.01.2023Ustav kapitalining hajmi:1 926 482 403.99 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:17210 - Gofrirovkа qilingаn qog`oz vа kаrton, qog`oz vа kаrton tаrа (idish)lаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:142Soliq rejimi:0 - Aylanmadan olinadigan soliqQQS sertifikati raqami:QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"MASTER PACK" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.03.2015Регистрационный номер:01248208Дата перерегистрации:16.08.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.01.2023Размер уставного фонда:1 926 482 403.99 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:17210 - Производство гофрированной бумаги и картона, бумажной и картонной тарыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления