To'liq nomlanishi:"PC GRAND SALE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.03.2021Ro'yxatga olish raqami:961490Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:995 944 014.20 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46510 - Kompyuterlаr, kompyuter periferik uskunаlаri vа dаsturiy tа'minot ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PC GRAND SALE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.03.2021Регистрационный номер:961490Дата перерегистрации:21.04.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:995 944 014.20 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46510 - Оптовая торговля компьютерами, периферийным компьютерным оборудованием и программным обеспечениемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050152408Статус свидетельства НДС: