To'liq nomlanishi:"NURAFSHON NEFT VA GAZ 555" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.09.2022Ro'yxatga olish raqami:1961485Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:19200 - Neftni qаytа ishlаsh mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727401 - Toshkent viloyati, NurafshonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NURAFSHON NEFT VA GAZ 555" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.09.2022Регистрационный номер:1961485Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:19200 - Производство продуктов нефтепереработкиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления