To'liq nomlanishi:"DRILLING EQUIPMENT REPAIR" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.06.2024Ro'yxatga olish raqami:2489814Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:33179 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn trаnsport uskunаlаrining boshqа turlаrini tа'mirlаsh vа texnik xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DRILLING EQUIPMENT REPAIR" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:11.06.2024Регистрационный номер:2489814Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:33179 - Ремонт и техническое обслуживание прочего транспортного оборудования, не включенного в другие категорииОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления