To'liq nomlanishi:"EXTEKO PRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.09.2022Ro'yxatga olish raqami:1960777Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01420 - Yirik shoxli qorаmollаrning boshqа zotlаrini vа buyvollаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727206 - Toshkent viloyati, Oqqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EXTEKO PRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.09.2022Регистрационный номер:1960777Дата перерегистрации:06.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727206 - Ташкентская область, Аккурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления