To'liq nomlanishi:"QUVA PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.10.1997Ro'yxatga olish raqami:273Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 208 077 389.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1730218501 - Farg‘ona viloyati, Quva tumani, QuvaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"QUVA PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:13.10.1997Регистрационный номер:273Дата перерегистрации:23.02.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 208 077 389.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730218501 - Ферганская область, Кувинский район, КуваСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330110013141Статус свидетельства НДС: