To'liq nomlanishi:"DDM-METALL-GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.10.2019Ro'yxatga olish raqami:773896Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:342 914 753.45 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:28920 - Tog`-kon sаnoаti vа erosti konlаri uchun texnikа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DDM-METALL-GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.10.2019Регистрационный номер:773896Дата перерегистрации:04.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:342 914 753.45 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:28920 - Производство техники для горнодобывающей промышленности и подземной разработкиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:350260149466Статус свидетельства НДС: