To'liq nomlanishi:"RSM LEGAL UZBEKISTAN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA CHET EL INVESTITSIYALARI ISHTIROKIDAGI KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.06.2024Ro'yxatga olish raqami:2454656Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69109 - Boshqа yuridik xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.06.2024Регистрационный номер:2454656Дата перерегистрации:08.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69109 - Прочие юридические услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000