To'liq nomlanishi:"PISKENT MEAT LIDER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.10.2020Ro'yxatga olish raqami:909245Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.03.2023Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01420 - Yirik shoxli qorаmollаrning boshqа zotlаrini vа buyvollаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727250811 - Toshkent viloyati, Pskent tumani, Oq tepaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:31.10.2020Регистрационный номер:909245Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.03.2023Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727250811 - Ташкентская область, Пскентский район, АктепаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления