To'liq nomlanishi:"SR PONCHIK" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.08.2021Ro'yxatga olish raqami:1028689Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.02.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47240 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа non mаhsulotlаri, undаn tаyyorlаngаn vа shаkаrli qаndolаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SR PONCHIK" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.08.2021Регистрационный номер:1028689Дата перерегистрации:22.02.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47240 - Розничная торговля в специализированных магазинах хлебобулочными изделиями, мучными и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления