To'liq nomlanishi:"HOSILLI BOG'LAR" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2019Ro'yxatga olish raqami:731539Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01111 - Donli ekinlаr (sholidаn tаshqаri) etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1708212810 - Jizzax viloyati, Sharof Rashidov tumani, ZiyokorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HOSILLI BOG'LAR" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:07.06.2019Регистрационный номер:731539Дата перерегистрации:07.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01111 - Выращивание зерновых культур (кроме риса)ОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1708212810 - Джизакская область, Шароф Рашидовский район, ЗиекорСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления