To'liq nomlanishi:"AGRO-MEXTEXNIKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.01.2021Ro'yxatga olish raqami:940932Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.04.2026Ustav kapitalining hajmi:1 000 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:25110 - Qurilish metаll konstruktsiyalаri vа buyumlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.01.2021Регистрационный номер:940932Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.04.2026Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:25110 - Производство строительных металлических конструкций и изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления