Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2020Ro'yxatga olish raqami:922887Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.01.2022Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85420 - Oliy tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.12.2020Регистрационный номер:922887Дата перерегистрации:09.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.01.2022Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85420 - Высшее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления