To'liq nomlanishi:"REKONSTROYMONTAJ" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2015Ro'yxatga olish raqami:00496206Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.04.2024Ustav kapitalining hajmi:1 037 562 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:25290 - Boshqа metаll tsisternа, rezervuаr vа konteynerlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.10.2015Регистрационный номер:00496206Дата перерегистрации:21.02.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.04.2024Размер уставного фонда:1 037 562 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:25290 - Производство прочих металлических цистерн, резервуаров и контейнеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления