To'liq nomlanishi:"ANORA T REG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2007Ro'yxatga olish raqami:002554-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2007Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:59200 - Fonogrаmmаlаr vа musiqаli yozuvlаrni nаshr qilish bo'yichа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANORA T REG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.01.2007Регистрационный номер:002554-10Дата перерегистрации:09.01.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:59200 - Деятельность по изданию фонограмм и музыкальных записейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления