To'liq nomlanishi:"ANVAR NUR BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.05.2014Ro'yxatga olish raqami:006538-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.05.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:4 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:68203 - Ko'p kvаrtirаli uylаr vа turаr joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237836 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, NazarbekSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANVAR NUR BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.05.2014Регистрационный номер:006538-01Дата перерегистрации:20.05.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:4 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:68203 - Аренда и управление многоквартирными домами и жилищамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237836 - Ташкентская область, Зангиатинский район, НазарбекСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления