To'liq nomlanishi:"BARKAMOL CHORVA PARRANDA 1" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.03.2021Ro'yxatga olish raqami:967473Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 450 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01420 - Yirik shoxli qorаmollаrning boshqа zotlаrini vа buyvollаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1703206 - Andijon viloyati, Baliqchi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BARKAMOL CHORVA PARRANDA 1" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:07.03.2021Регистрационный номер:967473Дата перерегистрации:28.03.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 450 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1703206 - Андижанская область, Балыкчинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303080217038Статус свидетельства НДС: