To'liq nomlanishi:"ZARBDOR NUROBOD TOMORQA XIZMATI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.12.2021Ro'yxatga olish raqami:1076281Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.07.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01619 - Dehqonchilik sohаsidа boshqа xizmаtlаr ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708220 - Jizzax viloyati, Zarbdor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.12.2021Регистрационный номер:1076281Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.07.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01619 - Предоставление прочих услуг в области растениеводстваОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708220 - Джизакская область, Зарбдарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления