To'liq nomlanishi:"LEADER GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.02.2014Ro'yxatga olish raqami:009580-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:911 176 925.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23190 - Boshqа shishа buyumlаrni, jumlаdаn texnik buyumlаrni, ishlаb chiqаrish vа ishlov berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326100021034QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"LEADER GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.02.2014Регистрационный номер:009580-08Дата перерегистрации:24.02.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:911 176 925.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23190 - Производство и обработка прочих стеклянных изделий, включая техническихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326100021034Статус свидетельства НДС: