To'liq nomlanishi:"TASKAZGAN GRAFIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2010Ro'yxatga olish raqami:66Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.03.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:344 495 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:23620 - Qurilish mаqsаdlаrigа mo'ljаllаngаn gips buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706240807 - Buxoro viloyati, Peshku tumani, JonkeldiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.02.2010Регистрационный номер:66Дата перерегистрации:22.03.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:344 495 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:23620 - Производство изделий из гипса для строительных целейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706240807 - Бухарская область, Пешкунский район, ДжангельдыСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления