To'liq nomlanishi:"KFK ORGANIC GARDEN OF ALMOND" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.08.2020Ro'yxatga olish raqami:885767Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:373 712 560.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1703232 - Andijon viloyati, Paxtaobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KFK ORGANIC GARDEN OF ALMOND" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:27.08.2020Регистрационный номер:885767Дата перерегистрации:04.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:373 712 560.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1703232 - Андижанская область, Пахтаабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303180147113Статус свидетельства НДС: