To'liq nomlanishi:"NORIN ELIT TEKSTIL 2020" ISHLAB CHIQARISH KOOPERATIVI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.08.2020Ro'yxatga olish raqami:882677Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:170 - Ishlab chiqarish kooperativiSOATO:1714216859 - Namangan viloyati, Norin tumani, UchtepaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NORIN ELIT TEKSTIL 2020" ISHLAB CHIQARISH KOOPERATIVI
Дата регистрации:19.08.2020Регистрационный номер:882677Дата перерегистрации:19.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:170 - Производственный кооперативСОАТО:1714216859 - Наманганская область, Нарынский район, УчтепаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314100155099Статус свидетельства НДС: