To'liq nomlanishi:"MATRIX GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.12.2014Ro'yxatga olish raqami:3678Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:82910 - To'lovlаrni yig`ish bo'yichа аgentliklаr vа kredit byurolаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MATRIX GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.12.2014Регистрационный номер:3678Дата перерегистрации:27.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:82910 - Деятельность агентств по сбору платежей и кредитных бюроОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327060031222Статус свидетельства НДС: