To'liq nomlanishi:"HURLIK-SAVOB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.11.2010Ro'yxatga olish raqami:1005Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.11.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:18.03.2026Ustav kapitalining hajmi:84 673 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:56100 - Restorаnlаr vа oziq-ovqаt mаhsulotlаri etkаzish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722401 - Surxondaryo viloyati, TermizSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HURLIK-SAVOB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.11.2010Регистрационный номер:1005Дата перерегистрации:11.11.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.03.2026Размер уставного фонда:84 673 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722401 - Сурхандарьинская область, ТермезСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления