To'liq nomlanishi:"KASBI PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.01.1975Ro'yxatga olish raqami:22936Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.12.2024Ustav kapitalining hajmi:17 274 833 376.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46110 - Qishloq xo'jаlik xom аshyosi, tirik hаyvonlаr, to'qimаchilik xom аshyosi vа yarim fаbrikаtlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1710237 - Qashqadaryo viloyati, Kasbi tumaniSOOGU:06224 - "O'zpaxtasanoat" aksiyadorlik jamiyati

Полное наименование:"KASBI PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:17.01.1975Регистрационный номер:22936Дата перерегистрации:17.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.12.2024Размер уставного фонда:17 274 833 376.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46110 - Деятельность агентов по оптовой торговле сельскохозяйственным сырьем, живыми животными, текстильным сырьем и полуфабрикатамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710237 - Кашкадарьинская область, Касбинский районСООГУ:06224 - Акционерное общество "Узпахтасаноат"