To'liq nomlanishi:"WORLD PAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.04.2021Ro'yxatga olish raqami:981977Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 170 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:82910 - To'lovlаrni yig`ish bo'yichа аgentliklаr vа kredit byurolаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"WORLD PAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.04.2021Регистрационный номер:981977Дата перерегистрации:22.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 170 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:82910 - Деятельность агентств по сбору платежей и кредитных бюроОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030298979Статус свидетельства НДС: