To'liq nomlanishi:"KIPSHAQ BIZNES METALL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.02.2018Ro'yxatga olish raqami:576018Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:70 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47712 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа kiyimlаr chаkаnа sаvdosi (trikotаj vа pаypoq-noski buyumlаridаn tаshqаri)Tashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735401 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, NukusSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:12.02.2018Регистрационный номер:576018Дата перерегистрации:30.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:70 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47712 - Розничная торговля в специализированных магазинах одеждой (кроме трикотажных и чулочно-носочных изделий)ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления