To'liq nomlanishi:"BESTWAY SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2021Ro'yxatga olish raqami:2046137Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:107 900 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:49320 - Tаksi fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BESTWAY SERVIS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.07.2021Регистрационный номер:1093670Дата перерегистрации:26.12.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:57 900 000.00 сумСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:49320 - Деятельность таксиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000