To'liq nomlanishi:"UYCHI GRAND CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2017Ro'yxatga olish raqami:551323Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:30.11.2023Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:96090 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn shаxsiy xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714229551 - Namangan viloyati, Uychi tumani, UychiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UYCHI GRAND CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.11.2017Регистрационный номер:551323Дата перерегистрации:02.11.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.11.2023Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96090 - Прочие индивидуальные услуги, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714229551 - Наманганская область, Уйчинский район, УйчиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления