To'liq nomlanishi:"FILIN PRO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.02.2020Ro'yxatga olish raqami:811027Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.02.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:660 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:20590 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn kimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"FILIN PRO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.02.2020Регистрационный номер:811027Дата перерегистрации:06.02.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:660 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:20590 - Производство прочих химических продуктов, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления