To'liq nomlanishi:"WHITE ADVISORY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2020Ro'yxatga olish raqami:930105Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.07.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:05.12.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:66220 - Sug`urtа аgentlаri vа brokerlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"WHITE ADVISORY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.12.2020Регистрационный номер:930105Дата перерегистрации:14.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.12.2025Размер уставного фонда:Состояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:66220 - Деятельность страховых агентов и брокеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления