To'liq nomlanishi:"ALVON QATLAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.06.2012Ro'yxatga olish raqami:310023Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.11.2025Ustav kapitalining hajmi:149 775 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:77110 - Engil аvtomobillаr vа engil motorli trаnsport vositаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALVON QATLAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.06.2012Регистрационный номер:310023Дата перерегистрации:10.10.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.11.2025Размер уставного фонда:149 775 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:77110 - Аренда и лизинг легковых автомобилей и легких моторных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления