To'liq nomlanishi:"ZAYNABXON XOJI ONA 2022" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.05.2022Ro'yxatga olish raqami:1282153Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01452 - Qorаko'l zotlilаrdаn tаshqаri qo'ylаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1730238 - Farg‘ona viloyati, Furqat tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZAYNABXON XOJI ONA 2022" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:18.05.2022Регистрационный номер:1282153Дата перерегистрации:02.11.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01452 - Разведение овец, кроме каракульских породОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1730238 - Ферганская область, Фуркатский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления