To'liq nomlanishi:"PURE SYSTEMS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.06.2002Ro'yxatga olish raqami:1026Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.11.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.02.2026Ustav kapitalining hajmi:737 080 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:16230 - Boshqа yog`och qurilish konstruktsiyalаri vа durаdgorlik buyumlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PURE SYSTEMS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.06.2002Регистрационный номер:1026Дата перерегистрации:20.11.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.02.2026Размер уставного фонда:737 080 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:16230 - Производство прочих деревянных строительных конструкций и столярных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления