To'liq nomlanishi:"BARATRUM TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.12.2018Ro'yxatga olish raqami:751808Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.04.2026Ustav kapitalining hajmi:1 363 183 460.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47240 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа non mаhsulotlаri, undаn tаyyorlаngаn vа shаkаrli qаndolаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326090082878QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"BARATRUM TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.12.2018Регистрационный номер:751808Дата перерегистрации:30.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.04.2026Размер уставного фонда:1 363 183 460.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47240 - Розничная торговля в специализированных магазинах хлебобулочными изделиями, мучными и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090082878Статус свидетельства НДС: