Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.01.2024Ro'yxatga olish raqami:2366523Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23320 - G`isht, cherepitsа vа pishirilgаn loydаn boshqа qurilish mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712230 - Navoiy viloyati, Navbahor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:24.01.2024Регистрационный номер:2366523Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23320 - Производство кирпича, черепицы и прочих строительных изделий из обожженной глиныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712230 - Навоийская область, Навбахорский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312080248255Статус свидетельства НДС: