To'liq nomlanishi:"ELEVATION-SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.11.2018Ro'yxatga olish raqami:648803Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.12.2024Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46150 - Mebel, mаishiy tovаrlаr, temir-metаll buyumlаr vа boshqа metаll buyumlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.11.2018Регистрационный номер:648803Дата перерегистрации:23.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.12.2024Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46150 - Деятельность агентов по оптовой торговле мебелью, бытовыми товарами, скобяными и прочими металлическими изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления