To'liq nomlanishi:"VORTEXLAB" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.09.2021Ro'yxatga olish raqami:1038076Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.02.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:67 767 200.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47410 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа kompyuterlаr, periferik uskunаlаr vа dаsturiy tа'minot chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"VORTEXLAB" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.09.2021Регистрационный номер:1038076Дата перерегистрации:01.02.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:67 767 200.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47410 - Розничная торговля компьютерами, периферийным оборудованием и программным обеспечением в специализированных магазинахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010175708Статус свидетельства НДС: